یک پالس از دنیای آزاد


اولین پست در وبلاگ جدید با دامین جدید رو تقدیم میکنم به مخابرات‌ که یهویی زد وبلاگ سابق + رو ترکوند و بعد هم کل وردپرس و بعد هم کل اینترنت رو :)

از مهدی فتاحی + هم به خاطر تهیه این دامین و بهنام توکلی + برای تهیه هاست و ابراهیم ویکی کار + برای کمک به ترجمه قالب و از تیم وردپرس برای قدرت بخشیدن به وبلاگ و از طراحان خارجی قالب که رایگان ارائش دادند هم تشکر میکنم. لایسنس انتشار مطالب رو هم راستش از وبلاگ جادی + کش رفتم و در نتیجه شاخ و پوست و گوشت و مو این وبلاگ همه و همه حاصل تلاش آدمای دیگست :)

دامین رو بعد از فکر زیاد به اسم خودم novid + انتخاب کردم و راستش فک میکنم به همون دلیل که آدما اصرار به استفاده از ویندوز دارند، سعی در تلفظ اسم من به شکل ناصحیح navid نیز دارند :)

توضیحات وبلاگ یک پالس از دنیای آزاد رو هم به خاطر مخابراتی بودنم و درگیری با موج و پالس و از طرف دیگه لینوکس و آزادی انتخاب کردم. وهم اینکه دیگه قرار نیست خودم رو محدود به پستای لینوکس کنم که خیلی بعیده البته (آزادی).

لوگوی وبلاگ هم حاصل چسبوندن دو تا عکس برداری (vector) در برنامه آزاد Inkscape است. پنگوئن + که نماد لینوکس و آزادی و اون پالس زرد + هم یه پالس و البته یه جورایی نشون دهنده حرف اول اسمم Novid هم میشه ;)

*انتشار همزمان این پست با انتشار نسخه جدید اوبونتو ۱۱.۰۴ به صورت کاملا تصادفی است.

The short URL of the present article is: https://www.novid.ir/Djuiz

18 پاسخ به “یک پالس از دنیای آزاد”

    • داااااااااااااش محمد رو عشق است :) قدددددددددددم رنجه فرمودید وبلاگ خودتون :ی ممنونم برای تبریک و امیدوارم در اینده هم نظر شما جلب بشه :ی

    • مخلـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــصیم داش روزبه :) خیلی زیاد :ی کادو یه جعبه نگهدارنده سیبیل بیاررررررر خدا خیرت بده :ی

    • مرررررررررسی استاد فرود :) منم خوشحالم خواننده هایی خوبی مثل شما رو دارم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *