زورگیری


بریزی محله‌ اراذل و اوباش، لختشون کنی، ازشون عکس بندازی که چرا تنشون رو خالکوبی کردن که چرا خودزنی کردن، این یعنی زورگیری!

The short URL of the present article is: https://www.novid.ir/QdCQr

6 پاسخ به “زورگیری”

 1. احتمالا یکی از این خالکوبی ها، غمه اش را در ما تحتت فرو نکرده که بفهمی زور گیری یا بهتر است بگویم زورکنی (با ضمه حرف ک) چه لذتی دارد.

  • قمه اگه منظوره که خب دقیقا همین رو می‌گیم! وقتی که قمه رو کشیدن برن طرف رو بگیرن:) لازم نیست به صورت فله‌ای جمع بشه و بعد عکس و اینا ازشون بندازن و شو تلویزیونی راه بندازن. از اونورم دیگه لازم نیست دو تا ادم بیست و بیست و خورده‌ای ساله رو ببرن بالای چوبه دار!

 2. همون که مملی جان فرمودن. هر وقت صابون طرف شدن با لات و الواط به تنتون خورد اونوقت دیگه این حرفا رو عنایت نخواهید کرد.

 3. متاسفانه مردمی داریم که هنوز نفهمیدن از کجا خوردن
  مگه چند سال نیست که دور می گردونن تو شهر هرکی رو که تو محله های بدنام زندگی می کنه؟ پس چرا وضع بدتر می شه؟
  فکر می‌کنین با توهین به شخصیت و لگدمال کردن کرامت انسانی (کم یا زیادش بماند) اون آدم، طرف بی خیال بزه کاری می‌شه
  تازه بگذریم از اینکه همه اون آدم‌ها “اراذل و اوباش” بودن یا فقط قیافه‌هاشون مثل ما نبود
  همون توجیهی که برای توهین و شکنجه این آدمها به کار می‌ره، با کلمه های متفاوت برای روزنامه نگار و دیگران هم به کار می‌ره. همون توجیه برای توهین به زنان این کشور به اسم “بد حجابی” به کار می‌ره

  چرا نباید یاد بگیریم قرار نیست “قانون” و “نیروهای انتظامی” قداره ببندن و انتقام کور بگیرن از هرکسی که شبیه بقیه مردم شهر نیست؟ اون سیاه‌پوشی که با نقاب، بدوی ترین رفتار رو می‌کنه (نه با مجرم و نه با متهم، با یه عده که در هم دستگیر شدن) فکر می‌کنید قدمی برای بهبود وضع امنیتی جامعه بر می‌داره؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *